Web Tasarım İzmir Firması

İzmir Web Tasarım
4 min readApr 15, 2021

--

Profesyonel web tasarım ajansı, İzmir web tasarım, web yazılım, kurumsal seo, eticaret, sosyal medya alanlarında hizmet vermekteyiz. Mekait kurumsal firmanızın, internet girişimlerine yeni teknolojilerle sizi en iyi şekilde temsil edecek bir ara yüz ile destek sunmaktadır.

İnternette var olmak artık gittikçe zor bir hal alıyor. Bunun bir çok nedeni mevcut kısaca değinmek gerekirse: Yıllar önce bir çok kurumsal firma bunun bilinci içerisinde hareket ederek internet yatırımları yaptılar ve şimdi o yatırımcılar bugün zirvelerdeler ve inmeleri oldukça zor. Bazı firmalar ise bunun farkına varamadı yada yeterince üzerine düşmedi, şimdilerde ise önem vermeyen bu firmalar var olmak için ellerinden geleni yapmaktalar.

Kalıcı olması için doğal yolları tercih eden ve belirli bir emek ve çaba sarf etmiş tüm kurum yada kuruluşlar ödüllerini almaktadırlar. Gelişen çağın yeni araçlar ve donanımlar kazandırmasıyla birlikte arama motorları da bir çok yenilik ve algoritma değişikliğine gitmek zorunda kaldı. Dünya devi Google son çıkardığı penguen algoritması ile arma motoru sıralamasında bir devrim gerçekleştirdi. Web sitesi eski olan, mobil, tablet uyumu olmayan, açılış sayfa hızı uzun olan, özgün ve güncel bilgiler ile müşterilerin ilgisini çekemeyen vs. nedenlerle bir çok web sitesi sıralamalarda ciddi düşüşler yaşadı.

En güncel verilerle önce web sitenizi yeniliyor, sonra tüm arama motorlarına kaydınızı yapıyoruz. Web sitenizin üst sıralarda çıkmak için gerekli site içi düzenlemeleri ücretsiz yapıyor sıralamalarda yükselmeniz için temel alt yapıyı olması gereken bir şekilde hazırlayıp sunuyoruz.

İzmir Web Tasarım Çözümleri

İzmir’in her yerinden kolay ulaşılabilir, hızlı ve fark yaratan bir web tasarımına sahip olun. Ürün/hizmet grubunuz, ticari stratejiler üzerine kurgulanmış dikkat çekici özelliklere sahip olsun. Fark yaratmak için web tasarım çözümlerine bir göz atın.

İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu İzmir web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Web Tasarımı

WEB SİTENİZ VARSA

  1. İşletmeniz için Olumlu bir imaj sağlar.
  2. İşletmeniz hakkında bilgi almak isteyen kişileri, görsel sunumlarla cezbeder.
  3. Sanal ortamda açmış olduğunuz bir show room veya şube olarak çalışır.
  4. 24 saat boyunca kesintisiz ulaşım imkanı.
  5. Yeni müşteriler edinme veya aracıları ortadan kaldırarak direk müşteriye ulaşma.
  6. Direk Rezervasyon, Sipariş ve Satış yapma şansı doğurur.
  7. Tur Operatörlerine, Satış Bürolarına veya Müşterilerinize; Posta ile Broşür yollama zahmeti ve maliyetini minimuma indirir.
  8. Tesisinizde yapacağınız tüm değişiklikleri anında bütün dünyaya duyurma şansı sağlar.
  9. En düşük maliyetli tanıtım aracıdır.

İzmir Seo

Seo ingilizce olarak “Search Engine Optimization” yani “Arama Motoru Optimizasyonu” kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında websitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. SEO’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

Kurumunuzun webtasarımı amaç edindiği anahtar kelimeler sadece o kelimeleri arayacak insanlar için değil sayfanızı elinden geldiğince mükemmel ve doğru şekilde indekslemeye çalışan arama motoru robotları için de kolay ve anlaşılır olmalıdır.

Kimse size ilk olmayı garanti edemez biz de edemeyiz. Ancak biz iyi sıralara gelmenizi sağlayabiliriz. Örneğin; İzmir web tasarım ajansı şeklinde bir arama yaptığımızda ilk sıralarda bizim sitemiz gözükmektedir. Sizin websiteniz neden üst sıralarda gözükmesin? Tabi ki buda arama motorlarındaki firmanızla ve ya da işinizle alakalı kelimelerin google gibi arama motorlarında istatistik ne kadar yüksekse o derece zorlaşacaktır.

Seo

Profesyonel çalışma tekniğimizle doğru kelimeleri doğru yerlerde, doğru içerikte ve doğru sayıda kullanmayı biliriz; bu nedenle site optimizasyonu herkesin yapabileceği bir iş veya işlem değildir.

Web tasarım İzmir hizmeti için bize Ulaşın Beraber zirve yolculuğuna adım atalım.

İzmir Web Tasarım neden önemli?

Web Tasarım işletmeniz için En büyük , Maliyete oranla En çok fayda sağlayan İş yeridir. Arama motorunda var olan websiteniz’e Müşterileriniz satmış olduğunuz ürünleri arattığı için girer. Yani o anda sizin ürünlerinize ihtiyaç duydukları için Satın alma işlemini en çok gerçekleştirmek üzere olan Kişilerle İşletmeniz arasında köprü kurar websiteniz.

Website Size Müşteri getirir!
Websiteniz size müşteri getirir. Eğer Kaliteli izmir web tasarımınız varsa Arama Motorları sizi sıralamada üst sıralara çıkarır ve Müşterilerin arama yaptığı zaman sizi bulmasını sağlar. Websitenizle İnternetteki gücü göreceksiniz! Star Web Tasarım ile Müşterilerin size ulaşabileceği Mobil uyumlu Responsive Web Tasarımlar oluşturmaktayız.

İşletmenize Özel Web Tasarım
İzmir Web Tasarım işletmenize özel olmadıkça pek bir anlam ifade etmez. İşletmenizin sattığı Ürün / Hizmet alıcısı potansiyel müşteri adaylarınızın websitenizden almak istediği bilgiler , size ulaşma süreci , Sipariş oluşturmasını veya sizinle iletişime geçmesini tetikleyecek Dökümanlarla oluşturulmalıdır. O sebeple Web Tasarım Müşterilerimizi dinliyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra sektörünüzde var olan Ürün ve/veya Hizmetlerinizi detaylı araştırıp Anahtar Kelimelerinizi çıkartıyoruz. Rakip websitelerinizi inceleyip en doğru Tasarımı oluşturuyoruz.

Web Tabanlı Yazılım
Web Tabanlı Yazılım hizmeti ile İşletmenize Zaman ve Para kazandıracak Yazılım alt yapısını oluşturuyoruz. Web Programlama ve Kodlama hizmetlerimizin yanında Stok yönetimi , CRM , Müşteri portföyü oluşturma , Veri madenciliği ile Müşteri bilgilerinizi Web üzerinden kendi datanıza çekerek Müşterilerinize ulaşabilir,onlarla olan iletişiminizi hızlıca saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece programı çalıştırmaktır. Zamandan kazanmak için yapmanız gereken sadece isteklerinizi belirtmek!

CRM (Customer Relationship Management) nedir?
Müşteri verisi toplama ve Bu verileri işleme , sıralı olarak işleme sokma olarak görülen “Müşteri ilişkileri yönetimi” anlamına gelen CRM yazılımı ile İşletmeniz için gerekli olan Müşteri yönetimi programıdır. Müşterilerinizin verilerini Yazılımla birlikte Kendi datanızda toplayıp Takvimsel süreçte onlarla olan ilişkilerinizi detaylı analiz edebilir. Stok sayımından , Bayilerinizin ciro durumuna kadar detaylı bir alt yapı oluşturabilirsiniz. Yazılım hizmetlerimiz ile İşletmenize özel Programlama çözümlerimizi dinlemek için iletişime geçmeniz yeterlidir.

--

--

İzmir Web Tasarım