Profesyonel web tasarım ajansı, İzmir web tasarım, web yazılım, kurumsal seo, eticaret, sosyal medya alanlarında hizmet vermekteyiz. Mekait kurumsal firmanızın, internet girişimlerine yeni teknolojilerle sizi en iyi şekilde temsil edecek bir ara yüz ile destek sunmaktadır.

İnternette var olmak artık gittikçe zor bir hal alıyor. Bunun bir çok nedeni mevcut kısaca değinmek gerekirse: Yıllar önce bir çok kurumsal firma bunun bilinci içerisinde hareket ederek internet yatırımları yaptılar ve şimdi o yatırımcılar bugün zirvelerdeler ve inmeleri oldukça zor. Bazı firmalar ise bunun farkına varamadı yada yeterince üzerine düşmedi, şimdilerde ise önem vermeyen bu firmalar var olmak için ellerinden geleni yapmaktalar.

Kalıcı…


Adından sıkça söz edilen ve dijital dünyada belki de hakkında en fazla şehir efsanesinin bulunduğu konuların odağında yer alan meşhur Google Algoritması, SEO ile amatör yahut profesyonel olarak ilgilenen herkesin dilinde olan kavramların başında yer alıyor. Penguen 2.1 güncellemesinin ardından adından daha da sık söz edilen Google algoritması, web sitelerinin Google Arama Motoru üzerinden yapılan aramalarda hangi sırada yer alacağını yani bir nevi dijital dünyadaki kaderini belirliyor. Her güncelleme algoritmada farklı alanlarda kapsamlı veya küçük yenilikleri de beraberinde getirdiğinden, Google’ın algoritma güncellemesine gitmesi web sitelerinin arama sonuçlarındaki sıralarının da ciddi biçimde değişmesine neden olabiliyor. Nitekim son algoritma güncellemesi öncesinde hedeflediği…

İzmir Web Tasarım

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store